Pagrindinis > Vietos

Sodybos

Ieškote kaimo turizmo sodybos šventei ar poilsiui? Laisvalaikio Guru siūlo įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose esančias sodybas ne tik prabangioms šventėms, bet ir studentiškoms šėlionėms ir garantuoja, kad sodybos vertos pasirinkimo! Neradę tinkamo varianto parašykite – info@eventumgroup.lt.

Švenčių vietos Vilniuje

Nebevarkite ieškodami tinkamos vietos savo šventei – mes ją surasime už Jus! Čia pateikiame įvairiems švenčių tipams, konferencijoms ar kt. veiklai puikiai tinkančias salių ir salyčių, netradicinių erdvių nuomos pasiūlymus. Arba išsakykite savo pageidavimus info@eventumgroup.lt ir pasiūlysime geriausią variantą.

Kavinės/Barai Vilniuje

Jeigu ieškote, kur skaniai papietauti, linksmai praleisti vakarą, pasivaišinti alumi ar pašokti – Laisvalaikio Guru garantuoja, jog šiame sąraše visi restoranai, barai, aludės ir klubai verti būti Teisingo Laisvalaikio dalimi.

Nakvynė

Nakvynė Lietuvoje. Siūlome vietas, kur apsistoti nakvynei ir kartu pajusti miesto žavesį. Laisvalaikio Guru tikrai žino pro kuriuos Senamiesčio langus atsiveria geriausia panorama ir stogų žaluma.