Pagrindinis > Renginių organizavimas > RENGINIŲ CIKLŲ ORGANIZAVIMAS

RENGINIŲ CIKLŲ ORGANIZAVIMAS

Po sunkios darbo dienos klientas nori ne tik skaniai pavakarieniauti ar išlenkti bokalą alaus, bet ir atsipalaiduoti tinkamoje aplinkoje, įdomiai praleisti laiką, pabūti tarp bendraminčių ir draugų. Būtent todėl organizuojame renginių ciklus barams, kavinėms ir restoranams, kuriems svarbus ne tik kliento maistas, gėrimai, aptarnavimas, bet ir išskirtinė atmosfera, nuotaika, emocijos bei pramogos.
Norime kartu su Jumis išlaikyti Jūsų klientus lojalius bei laimingus, todėl siūlome suteikti savo barui žaismingumo, restoranui – jaukaus rafinuotumo, o kavinei – šilto žavesio, pasitelkiant mūsų renginių ciklų idėjas bei pasiūlymus.
Kiekvieną renginių ciklą pritaikome pagal Jūsų individualius poreikius, auditoriją, konkrečią vietą ir jos koncepciją. 
 
  • Puoselėjame Teisingą laisvalaikį ir kuriame išskirtinius renginių ciklus, atsižvelgdami į Jūsų vietos koncepciją bei individualius pageidavimus.
  • Bendradarbiaujame su daugybe patikimų ir atsakingų partnerių, todėl kartu su jais sukursime Jums nepamirštamus vakarus jau esamiems klientams ir pritrauksime naujų. 
  • Esame 7-ių energingų žmonių komanda, kuri renginių ciklus organizuoja jau ne vienerius metus, todėl garantuojame ypač originalius renginių scenarijus bei kokybišką jų išpildymą.

Tomas | +370 611 15351 | tomasb@eventumgroup.lt