Pagrindinis > Komandiniai Žaidimai > KLUBYNĖS

KLUBYNĖS

  
 
KOMANDINIS MIESTO ŽAIDIMAS – KLUBYNĖS 

KAS TAI YRA? Tai orientacinis, komandinis miesto žaidimas, kurio dalyviai lanko išskirtines Vilniaus miesto vietas, kultūrinius objektus, barus ir restoranus.

Žaidimo metu degustuojami mėgstami stiprieji gėrimai, kokteiliai, šampanas, vynas, alus, tačiau žaidimo punktus gali sudaryti ir nealkoholiniai taškai: arbatinė, šokoladas, skanėstai, kava, limonadas ir kt. Degustuojamų gėrimų ar skanėstų akcentas – barmenų pasakojamos jų ragavimo ir kilmės istorijos, kurios kartu su įtraukiančiomis loginėmis, kūrybinėmis, reakcijos ir miklumo užduotimis sukelia dar didesnį dalyvių susidomėjimą ir stiprina komandinius įgūdžius.

Dažniausias Klubynių paslaugos klientas yra nedidelės įmonės arba didesnių įmonių padaliniai, sudarantys 10–35 asmenų grupę. Iš kurių sudaromos kelios komandos po 4–6asm. Kiekvienu atveju Klubynių žaidimo trasa ir lankytinos vietos, pasakojimai derinami prie dalyvių, atsižvelgiant į renginio tikslus, vertybes, dalyvių amžių bei pomėgius. Esant poreikiui, paskutiniame taške galima pasirinkti vakarienę, protų mūšį, muzikinę karuselę, pabėgimo kambario užduotis ar kitas pramogas. Klubynės gali vykti ir anglų kalba.

Klubynės puikiai tinka neformaliam komandos formavimo vakarui, kurio metu dalyviai suranda bendrus interesus ir geriau susipažįsta vieni su kitais.

KIEK KAINUOJA? Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir svyruoja tarp 40 – 60 Eur asmeniui.

KIEK LAIKO TRUNKA? Trukmė priklauso nuo Jūsų norų ir svyruoja tarp 3 – 5 valandų.

Pasiruošę? Susirašom!
 
+370 638 28921  |  gabriele@eventumgroup.lt