Pagrindinis > Komandiniai Žaidimai > BALTŲ DVASIA

BALTŲ DVASIA

Natūrali gamta, Baltų kultūros ištakos, kolegų emocija ir sustiprėjęs ryšys bei profesionalios komandos patirtis telkiasi originalioje ir šiuolaikiškai pateiktoje komandos stiprinimo programoje „Jotvingių dvasia. Programa, apimdama Baltų etnokultūrą ir senuosius žaidimus bei papročius, ne tik skatina netradiciniu būdu pažinti savo tautos istoriją, tikslingai pramogauti, bet ir formuoti stiprią savo kolegų komandą.

Specialiai idėjai pritaikytoje ir istoriškai turtingoje vietovėje (miške arba kaimo turizmo sodyboje) siūloma pažinti Baltų kultūrą per originalias veiklas: maisto gamybą, autentiškas varžytuves, vakarines apeigas. Programos metu skirstomasi ir persikūnijama į kelias skirtingas istorines komandas, kurios tarpusavyje varžosi kovos, logikos, emocinio pobūdžio žaidimuose, taip pat artimiau susipažįsta su protėvių tradicijomis ir gyvenimo būdu.

  
  
 
Atsižvelgiant į individualius Jūsų poreikius ir galimybes, programą pritaikysime pagal Jus – vienai dienai ar kelioms dienoms (su nakvyne palapinėse pačiame įvykių sūkuryje arba netoliese esančiose partnerių sodybose).

 

t

Visa informacija ir užsakymai:
 
+370 611 15351 | ​info@eventumgroup.lt