Pagrindinis > Apie mus

Dėmesys detalėms ir kokybei, ilgametė patirtis bei gūsis jaunatviško veržlumo.

MISIJA: Kiekvieną organizuojamą renginį paversti unikalia emocine patirtimi.

VIZIJA:  Būti renginių organizavimo agentūra - lydere Lietuvoje

Renginiai ir jų rezultatas mums yra taip pat svarbu, kaip ir klientams. Skirdami didelį dėmesį savo komandos augimui, tobulėjimui, asmeninių kompetencijų stiprinimui, analizuodami renginius ir įvertindami grįžtamąjį ryšį iš klientų, einame į priekį daug greičiau ir efektyviau, todėl savo klientams užtikriname kokybę, dėmesį detalėms, patirtį, nuoširdų bendravimą ir išradingumą.

Esame vieni iš nedaugelio, kurie nebijo parodyti savo įgyvendintų projektų, rekomenduoti geriausias pramogas ar vietas. Pasitikime klientais, o pasitikėjimą mumis rodo visas sąrašas įmonių, kuriems darėme renginius. Sakome, kad geriausiai apie mūsų darbo principus ir požiūrį gali papasakoti tie, kas su mumis dirbo, todėl sudarome visas galimybes žmonėms susiekti su mūsų pastoviais ir buvusiais klientais. Mūsų klientai supranta, kad renginys yra komunikacinė priemonė, kuri prisideda prie įmonės vidinės kultūros, tarpusavio ryšio stiprinimo, gero mikroklimato kūrimo. Todėl mes siekiame sukurti ne tik laisvalaikio atmosferą, bet ir suteikti žmonėms galimybę atrasti, sužinoti, išbandyti bei patirti kažką naujo.

Esame orientuoti į pastovius klientus, kurie sudaro virš 60 proc. mūsų įgyvendinamų projektų, kadangi tai leidžia įgyvendinti maksimalius tikslus ir pasiekti geresnių rezultatų, taip pat sutaupyti klientų laiko. Bendradarbiaudami su patikimais ilgalaikiais partneriais visoje Lietuvoje auginame pagarba ir pasitikėjimu paremtą tarpusavio ryšį, todėl klientams galime pasiūlyti palankesnį kainos ir kokybės santykį.

Mūsų pastovų komandos branduolį sudaro ne mažiau nei 3 metų patirtį turintys savo srities kūrybingi profesionalai ir jauni, veržlūs bei talentingi žmonės, gyvenantys naujomis tendencijomis ir idėjomis. Visus vienija – degančios akys, maksimalizmas ir ambicija padaryti patį geriausią savo renginį.

Savo patirtimi dalinamės su studentais vesdami paskaitas, taip pat dalinamės savo žiniomis bei praktiniais pavyzdžiais su entuziastingais praktikantais, kurie mums gelbsti organizavimo darbuose.

 
Atsiliepimai Mumis pasitiki